Hakkımızda

Rutaş Ltd.Şti’ni 1988 yılında; basınçlı döküm, kalıp yapımı ve talaşlı imalat alanlarında üretim yapmak amacı ile kurduk. Kuruluşundan bu güne üretim kalitesinin üst seviyede tutulmasını sağlamak amacı ile, yatırımlarımızı ve teknolojik yenilikleri, ürettiğimiz parçalara uygulamaya büyük önem verdik.

Üretim tekniklerimizi sürekli geliştirip, Ar-Ge çalışmalarımız ile destekleyerek, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini sağlamaya çalıştık, çalışıyoruz.

Tasarım, üretim ve kalite kontrol aşamalarında; teknolojisi güncel ekipmanlar, donanım ve yazılımlar sayesinde verimli ve sürdürülebilir başarı ve takım çalışmasını sağlamaktayız.

Müşterilerimiz isteklerine bağlı olarak;

Üretimini yaptığımız parçalarda alüminyum, magnezyum ve çinko alaşımlı hammaddelerin metalurjik, mekanik özelliklerinin geliştirilmesini sağlamak da bizim için önem taşımaktadır.

Rutaş, yönetimi ve tüm çalışanları ile, ürettiği ve hizmet verdiği alanlarda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Hedefimiz, müşterilerimize ait parçaların basınçlı dökümü –talaşlı imalat - yüzey işlemleri ile montajlarının yapılması, ayrıca mekanik parçaların ve sistemlerin tasarımını, üretimini yaparak son kullanıcı ürünlerini müşterilerine sağlamaktır.